Pristatymas

Po apmokėjimo visi užsakymai išsiunčiami per 1-3 d.d. Jei po 1 dienos jūsų užsakymo statusas neatsinaujino – susisiekite su mumis el. paštu.info@zuvu-taukai.lt.

Siuntos Lietuvoje siunčiamos Lietuvos paštu, registruota siunta, LP Express paštomatu arba LP Express kurjerių tarnyba gavėjo adresu. Išsiuntus siuntinį atsiunčiame jums patvirtinimą apie išsiųstą siuntinį, o siunčiant Lietuvos paštu, atsiunčiame ir siuntos kodą, kuriuo galite sekti savo siuntinį post.lt sistemoje. Įprastai siunta atkeliauja į jūsų paštą per 1-5 d.d., į paštomatą 1-3 d.d., kurjeris pristato per 1-3d.d.

Siuntos į užsienį siunčiamos Lietuvos paštu, registruota, pirmenybine siunta, išsiuntus galime atsiųsti jums siuntos kodą, kuriuos galėsite sekti siuntą. Siunta įprastai atkeliauja per 4-15d.d.

Siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Už pašto tarnybų vėlavimą ar siuntinio turinio sugadinimą mes neatsakome. Jūsų siunta bus išsiųsta adresu, kurį nurodysite. Būkite tikri, jog adresas užrašytas teisingai – su pašto kodu, nes už pasimestą siuntą neatsakome.

* Išpardavimo arba nuolaidų metu, prekės išsiuntimas gali užtrukti, visą informaciją suteikiame el.paštu.